Farba Tikkurila Super White biała 10L + 1L gratis
Nr produktu: 3153418Opis produktu
Nr produktu: 3153418
Tikkurila Emulsja Super White biała 11 l
Wodorozcieńczalna biała farba lateksowa, charakteryzująca się bardzo dobrą siłą krycia. Przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej i służby zdrowia (szpitale z wyłączeniem ścian wokół umywalek, zlewozmywaków i pomieszczeń wymagających dezynfekcji lub utrzymania aseptyki ścian, szkoły i przedszkola), oraz w zakładach branży spożywczej z wykluczeniem bezpośredniego kontaktu z żywnością. Nadaje malowanej powierzchni eleganckie, matowe wykończenie.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
6408070105832
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 1 h |
| Malowanie po ok.: | 3 h |
| Zalecana liczba warstw: | 3 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 11 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,1 kg |
| Wysokość: | 22,9 cm |
| Szerokość: | 30,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,9 cm |


