Farba Dulux Premium White biała 1 l
Nr produktu: 6773493Opis produktu
Nr produktu: 6773493
Emulsja Dulux Premium White 1 l
Dulux Premium White to wysokiej klasy głęboko matowa emulsja lateksowa do malowania ścian i sufitów. Oferuje niezrównaną w segmencie farb białych siłę krycia ułatwiając i przyspieszając proces malowania, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Tworzy wytrzymałe powłoki odporne na ścieranie i zmywanie zabrudzeń, pozwalając utrzymać efekt czystych ścian na długi czas. Posiada kremową konsystencję minimalizującą zjawisko chlapania, która ułatwia malowanie wymagających powierzchni takich jak sufity. Głęboko matowe wykończenie o poziomie połysku 4 pomaga minimalizować niedoskonałości powierzchni tworząc jednorodną powłokę. Emulsja przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na tynki (cementowe i cementowo-wapienne), podłoża gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, tapety papierowe i z włókna szklanego.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
infolinia@akzonobel.com
5904078219027
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 2 h |
| Malowanie po ok.: | 2 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 1 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,57 kg |
| Wysokość: | 13,3 cm |
| Szerokość: | 10,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10,8 cm |






