Farba Dulux Idealny sufit biała 9 l
Nr produktu: 3145661Opis produktu
Nr produktu: 3145661
Dulux Emulsja Idealny sufit white 9 l
Wysokiej jakości biała, lateksowa emulsja wodna, idealna do malowania sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy głęboko matowe, antyrefleksyjne powłoki, które niwelują niedoskonałości podłoża pozostawiając pomalowane powierzchnie idealnie białe, bez widocznych smug. Niepryskająca formuła i optymalny czas schnięcia ułatwiają malowanie najtrudniejszych powierzchni, a niski poziom lotnych związków organicznych zapewnia neutralny zapach w trakcie malowania.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
infolinia@akzonobel.com
5904078206898
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 2 h |
| Malowanie po ok.: | 2 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 9 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 12,5 kg |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Szerokość: | 29,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 29,2 cm |










