Farba Dulux Extra White biała 10 l
Nr produktu: 6181036Opis produktu
Nr produktu: 6181036
Dulux Emulsja Extra White biała 10 l
Emulsja Dulux Extra White to akrylowa farba przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na tynki cementowe i cementowo-wapienne, podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i z włókna szklanego. Łatwo daje się rozprowadzać po malowanej powierzchni, nie chlapie przy malowaniu i tworzy śnieżnobiałe, dobrze kryjące, matowe powłoki, których mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie. Farba jest wydajna, 1 l wystarcza na pomalowanie do 13 m2 powierzchni.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
infolinia@akzonobel.com
5904078196779
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 4 h |
| Malowanie po ok.: | 4 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 10 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,9 kg |
| Wysokość: | 22,1 cm |
| Szerokość: | 29,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 29,3 cm |






