Farba Dulux Acryl Matt biała 5 l
Nr produktu: 4512034Opis produktu
Nr produktu: 4512034
Emulsja akrylowa DULUX z serii Acryl Matt w kolorze białym to wysokiej jakości nowoczesna farba przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.
Dzięki zastosowanym składnikom produkt doskonale kryje i zapewnia bardzo czystą biel, efekt odnowienia będzie więc trwały i pełny.
Matowa powłoka farby jest odporna na szorowanie, a jej mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
infolinia@akzonobel.com
5903525370137
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 2 h |
| Malowanie po ok.: | 4 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 5 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,8 kg |
| Wysokość: | 19,0 cm |
| Szerokość: | 23,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,0 cm |












