Farba Beckers Designer White mat biała 5 l
Nr produktu: 6542443Opis produktu
Nr produktu: 6542443
Beckers Emulsja Designer white mat 5 l
Wysokiej jakości, wodorozcieńczalna, biała farba lateksowa polecana do malowania ścian i sufitów. Pokryta nią powierzchnia zyskuje piękne, głęboko matowe wykończenie. Produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Dodatkowo spełnia rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 2 h |
| Malowanie po ok.: | 4 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 5 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,5 kg |
| Wysokość: | 24,0 cm |
| Szerokość: | 19,9 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 19,0 cm |






