Farba Beckers Designer White mat biała 2,5 l
Nr produktu: 6124481Opis produktu
Nr produktu: 6124481
Emulsja lateksowa Designer White mat 2,5 l, firmy Beckers.
Emulsja lateksowa Designer White to wysokiej jakości, wodorozcieńczalna farba lateksowa.
Przeznaczona do malowania ścian i sufitów, daje piękny efekt matowego wykończenia.
Tworzy powłokę odporną na mycie wodą z dodatkiem detergentu.
Dowiedz się więcej o produkcie klikając tutaj.
Zobacz wszystkie warianty pojemności oferowanej farby - kliknij tutaj.
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Sucha powierzchnia po ok.: | 2 h |
| Malowanie po ok.: | 4 h |
| Zalecana liczba warstw: | 2 szt. |
| Zakres zastosowania: | wewnątrz |
| Pojemność (l): | 2,5 l |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,15 kg |
| Wysokość: | 16,5 cm |
| Szerokość: | 17,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 16,0 cm |








