2019-02-17 17:07
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Begonia wyniosła (Begonia elatior)

Nr produktu: 4669560
  • roślina o wyjątkowych zaletach dekoracyjnych
  • obfite i długie kwitnienie
  • różne kolory
Opis produktu
 
14,59
14,59 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, Tymczasowy brak, produkt dostępny sezonowo.

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 4669560

Cechy

Begonia wyniosła to roślina o wyjątkowych cechach dekoracyjnych - w sezonie jest wręcz obsypana kwiatami, cechuje ją bardzo obfite i długie kwitnienie. Wymaga stanowiska widnego, z przepuszczalnym i wilgotnym podłożem. Begonia (begonia elatior) występuje w różnych odmianach kolorystycznych. Wskazane jest jej systematyczne nawożenie, które pozwala zintensyfikować kwitnienie. Powinno odbywać się wiosną i latem, dopóki roślina kwitnie.

Zastosowanie

Begonia elatior to ozdoba kwietników, ogrodów, tarasów i balkonów w sezonie wiosenno-letnim. Begonie występują w różnych gatunkach i odmianach, a ich bogata kolorystyka sprawia, że można pokusić się o bardzo różnorodne zestawienia barw. Dzięki okazałym, licznym kwiatom można sadzić ją pojedynczo, a posadzona w grupie będzie stanowiła bardzo wyrazisty akcent w aranżacjach roślinnych.

Zalety

Begonia wyniosła sprzedawana jest w donicy 13 cm. Uprawiając ją na rabatach i w pojemnikach, warto ułamywać pierwsze pąki kwiatowe - dzięki temu roślina szybciej osiągnie rozmiary docelowe. Begonia dostępna jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, co umożliwia stworzenie pięknej rabaty niewielkim kosztem. Polecana jest także jako estetyczna ozdoba pomieszczeń w domach i biurach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

miejsce:
słoneczne
wielkość doniczki:
13 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
450 g
Wysokość:
33,0 cm
Szerokość:
20,0 cm
Głębokość / Grubość:
20,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry