2018-05-20 23:56
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rocket Baterie R6/AA 4 sztukiArt.Nr. 5785050

 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5785050

Baterie R6/AA Rocket to popularne "paluszki". Każda z zestawu dysponuje mocą 1,5 V. Trudno wyobrazić sobie bez nich życie codzienne - umożliwiają działanie wielu urządzeń, zaczynając od pilota do telewizora, kończąc na dużych zabawkach i grach dla dzieci. Są to klasyczne, cynkowo-węglowe baterie R6, które zapewniają długotrwałe zasilanie i niezawodną pracę sprzętu elektronicznego.

Zastosowanie

Baterie Rocket zasilają rozmaite urządzenia elektroniczne. Dostarczają mocy do cyfrowych aparatów fotograficznych, golarek, pilotów do sprzętu RTV, wielu gadżetów elektronicznych, a także niektórych przenośnych odtwarzaczy muzyki. Baterie R6 AA doskonale nadają się do zasilania urządzeń o małym i średnim poborze mocy. Urządzenia bardziej wymagające potrzebują innych baterii, jak np. LR 20D czy R20/D. Te baterie klasyczne są tańsze niż paluszki alkaliczne.

Rocket to marka specjalizująca się w produkcji klasycznych baterii, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązanie i wybrać baterie R6 sygnowane jej logiem. Wymiary baterii, wynoszące 5 cm x 6 cm x 0,5 cm, sprawiają, że pasują one do każdego urządzenia wymagającego paluszków. Baterie Rocket gwarantują długotrwałe działanie różnego rodzaju elektroniki.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
cynkowo-węglowe
typ:
AA

Wymiary i waga (netto):

Waga:
57 g
Wysokość:
5,0 cm
Szerokość:
6,0 cm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry