2019-06-20 10:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rocket Baterie R20/D 2 sztuki

Nr produktu: 5785068

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Baterie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5785068

Baterie R20/D Rocket są niezbędne do zasilania różnych urządzeń elektrycznych o małym i średnim poborze mocy. Zapewniają im niezawodną pracę i długotrwałe działanie, co znacznie zmniejsza koszty związane z częstą wymianą baterii. Są to klasyczne baterie cynkowo-węglowe R20 o wymiarach 5,5 cm x 6,5 cm x 0,5 cm. Dysponują mocą 1,5 V.

Zastosowanie

Produkt firmy Rocket doskonale sprawdza się w piecykach gazowych, zabawkach, latarkach, a także wielu różnych modelach sprzętu RTV i AGD. Niektóre z urządzeń potrzebują jednej baterii, a najbardziej wymagające-nawet ośmiu. Bateria R20 jest większa niż bateria alkaliczna (taka jak LR03 AAA) czy zwykła R6 AA.

Baterie Rocket R20 to niezbędne zasilenie wielu potrzebnych w życiu codziennym urządzeń. Warto mieć je pod ręką, aby w przypadku wyczerpania się poprzednich, od razu zastąpić je nowymi. Rocket to renomowana firma, której baterie cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników na całym świecie. Warto więc postawić na sprawdzony produkt!

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
cynkowo-węglowe
typ:
D (R20)

Wymiary i waga (netto):

Waga:
169 g
Wysokość:
5,5 cm
Szerokość:
6,5 cm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry