2020-08-15 15:56


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Energizer Baterie alkaliczne LR03/AAA Maximum 4 sztuki

Nr produktu: 5056445

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Baterie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5056445

Baterie alkaliczne LR03/AAA Maximum Energizer to pewne źródło zasilania różnorakich urządzeń elektronicznych. W przeciwieństwie do tradycyjnych baterii, nie zawierają elektrolitu. Zastępują go specjalne roztwory alkaliczne, co znacznie zwiększa żywotność baterii-nawet do 35% w stosunku do zwykłych. Baterie alkaliczne AAA posiadają napięcie wyjściowe 1,5 V.

Zastosowanie

Alkaliczne baterie AAA firmy Energizer wyposażono w technologię Power Boots, która dodatkowo wydłuża ich działanie poprzez optymalizację wykorzystania energii. Baterie te-nazywane "cienkimi paluszkami"-znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach przenośnych i stacjonarnych. Często spotyka się je w pilotach do telewizorów i różnych sprzętów RTV.

Baterie alkaliczne LR03/AAA Maximum to gwarancja komfortowego korzystania z urządzeń elektronicznych bez przykrych, związanych z brakiem zasilania niespodzianek. Warto zdecydować się na ten produkt Energizer, cieszący doskonałymi opiniami wśród użytkowników z całego świata. Co ważne, dzięki technologii Power Boost, nieużywane baterie AAA zachowują moc nawet przez 10 lat. W OBI dostępne są również inne rodzaje tych baterii, m. in. LR20 D, R20 czy R6 AA.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Alkaliczne_
Typ:AAA
Wymiary i waga (netto):
Waga:53 g
Wysokość:11,4 cm
Szerokość:1,1 cm
Głębokość / Grubość:8,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

stokrotka12 (2015-12-22)

power mocy

Baterie Energizer nigdy mnie nie zawiodły, żadnych innych nie uznaję... Może nie należą do tanich, ale jak mam kupić takie co nie przeżyją nawet tygodnia to bez sensu! Dobre baterie to takie, które dadzą radę moim sprzętom i nie kipną za szybko!

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry