2017-10-20 03:34
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Energizer Bateria alkaliczna A23Art.Nr. 1061571

  • 12 V
  • Zapewnia niezawodną pracę i długotrwałe działanie urządzeń elektronicznych
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Warszawa Puławska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 1061571

Bateria alkaliczna Energizer to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą, aby ich urządzenia elektroniczne działały przez długi czas, bez konieczności wymiany źródła zasilania. Jej moc wynosi 12 V, a od klasycznych baterii (jak baterie R20/D czy baterie R6/AA) różni się zastosowaniem roztworów alkalicznych zamiast elektrolitu. Dzięki temu działa nawet do czterdziestu razy dłużej niż zwykła bateria węglowo-cynkowa. Jest niezastąpiona podczas różnego rodzaju wycieczek-to gwarancja, że dane urządzenie będzie działać przez długi czas.

Zastosowanie

Energizer A23 to miniaturowa bateria, która najczęściej znajduje zastosowanie w różnego rodzaju pilotach-od bram garażowych, systemów alarmowych, dzwonków do większych urządzeń elektronicznych. Można zasilać nią także m.in. zabawki dla dzieci, urządzenia przenośne oraz stacjonarne. Jest skonstruowana z ośmiu pastylkowych baterii alkalicznych LR932, umieszczonych w walcowatej obudowie o wymiarach 8,9 cm x 4,5 cm i szerokości 1,1 cm.

Choć bateria A23 nie jest tak powszechnie spotykana, jak popularne "paluszki", czyli baterie R6, trudno wyobrazić sobie bez niej działanie wielu urządzeń i systemów elektronicznych. Propozycja firmy Energizer sprawi, że po umieszczeniu baterii w urządzeniu przez długi czas nie trzeba będzie pamiętć o jej wymianie na nową.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
alkaliczne
typ:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
10 g
Wysokość:
8,9 cm
Szerokość:
1,1 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry