2019-05-26 23:22
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hansgrohe Pakiet wannowy Focus

Nr produktu: 2651115
  • Zestaw: bateria umywalkowa, wannowo-prysznicowa, słuchawka z wężem
  • System Quick Clean do szybkiego usuwania osadu kamiennego
  • Chromowe wykończenie
Opis produktu
599,00 zł Oszczędzasz 71 zł
 
528,00
528,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, możliwe zamówienie czas dostawy 5-10 dni roboczych

Opis produktu

Nr produktu: 2651115

Pakiet Ecos składa się z baterii umywalkowej Hansgrohe Focus, prysznicowej Focus oraz główki prysznicowej Vario, węża i drążka prysznicowego.
Bateria Focus o przepływie 9l/min posiada mieszacz ceramiczny gwarantujący precyzyjną regulację temperatury wody. Dzięki technologii AirPower strumień jest miękki i napowietrzony. Technologia EcoSmart, ograniczając przepływ, minimalizuje zużycie wody i energii potrzebnej na jej podgrzanie, dzięki czemu zapewnia oszczędność. Za sprawą funkcji QuickClean, osad kamienny z perlatora usuwa się pocierając go palcem. Wysokość baterii (101mm) kreuje w strefie umywalki 70 mm strefę komfortu dla jej użytkowników. Bateria ta może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Posiada komplet odpływowy push-open.
Bateria prysznicowa Hansgrohe Focus zawarta w zestawie przeznaczona jest do klasycznego montażu natynkowego za pomocą przyłączy typu S. Obsługuje jeden odbiornik - główkę prysznicową. Posiada przepływ 15l/min. Mieszacz ceramiczny gwarantuje precyzyjną regulację temperatury wody. Bateria wyposażona jest w zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody do instalacji oraz tłumiki szumów.
Dwustrumieniowa główka prysznicowa zawarta w zestawie ma średnicę 85mm i posiada odizolowany korpus, co zapobiega nagrzewaniu się uchwytu podczas korzystania z gorącej wody. Jej filtr jest łatwy do utrzymania w czystości, a dzięki technologii QuickClean, osad kamienny z dysz usuwa się pocierając je palcem. Za sprawą funkcji QuickClean, osad kamienny z dysz usuwa się pocierając je palcem. Drążek prysznicowy o długości 65 cm z możliwością regulacji pozycji suwaka pozwala na dopasowanie położenia główki prysznicowej do preferencji użytkownika. Zawarty w zestawie wąż prysznicowy długości 160mm o powierzchni metalicznej zbudowany jest wielowarstwowo z tworzywa i wzmocniony nićmi nylonowymi, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i odporny na załamania oraz zapewnia stałe ciśnienie wody. Nie rysuje sąsiadujących z nim powierzchni i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nie posiada rdzenia obrotowego.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry