2018-10-18 15:45
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hansgrohe Pakiet wannowy Focus

Nr produktu: 2651115
  • Zestaw: bateria umywalkowa, wannowo-prysznicowa, słuchawka z wężem
  • System Quick Clean do szybkiego usuwania osadu kamiennego
  • Chromowe wykończenie
Opis produktu
599,00
599,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2651115

Pakiet Ecos składa się z baterii umywalkowej Hansgrohe Focus, prysznicowej Focus oraz główki prysznicowej Vario, węża i drążka prysznicowego.
Bateria Focus o przepływie 9l/min posiada mieszacz ceramiczny gwarantujący precyzyjną regulację temperatury wody. Dzięki technologii AirPower strumień jest miękki i napowietrzony. Technologia EcoSmart, ograniczając przepływ, minimalizuje zużycie wody i energii potrzebnej na jej podgrzanie, dzięki czemu zapewnia oszczędność. Za sprawą funkcji QuickClean, osad kamienny z perlatora usuwa się pocierając go palcem. Wysokość baterii (101mm) kreuje w strefie umywalki 70 mm strefę komfortu dla jej użytkowników. Bateria ta może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody. Posiada komplet odpływowy push-open.
Bateria prysznicowa Hansgrohe Focus zawarta w zestawie przeznaczona jest do klasycznego montażu natynkowego za pomocą przyłączy typu S. Obsługuje jeden odbiornik - główkę prysznicową. Posiada przepływ 15l/min. Mieszacz ceramiczny gwarantuje precyzyjną regulację temperatury wody. Bateria wyposażona jest w zawór zwrotny zapobiegający cofaniu się wody do instalacji oraz tłumiki szumów.
Dwustrumieniowa główka prysznicowa zawarta w zestawie ma średnicę 85mm i posiada odizolowany korpus, co zapobiega nagrzewaniu się uchwytu podczas korzystania z gorącej wody. Jej filtr jest łatwy do utrzymania w czystości, a dzięki technologii QuickClean, osad kamienny z dysz usuwa się pocierając je palcem. Za sprawą funkcji QuickClean, osad kamienny z dysz usuwa się pocierając je palcem. Drążek prysznicowy o długości 65 cm z możliwością regulacji pozycji suwaka pozwala na dopasowanie położenia główki prysznicowej do preferencji użytkownika. Zawarty w zestawie wąż prysznicowy długości 160mm o powierzchni metalicznej zbudowany jest wielowarstwowo z tworzywa i wzmocniony nićmi nylonowymi, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i odporny na załamania oraz zapewnia stałe ciśnienie wody. Nie rysuje sąsiadujących z nim powierzchni i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Nie posiada rdzenia obrotowego.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry