Asortyment

Create! by OBI Logo
Create! by OBI
Oryginalne meble i zestawy do samodzielnego stworzenia. Krok po kroku przy pomocy praktycznych wskazówek i trików stworzysz meble i dekoracje, które będą doskonałym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Przejdź do CREATE! by OBI

USŁUGI
OBI Magazin Logo
Niezależnie od tego, czy tynkujesz ściany, czy układasz podłogi - dzięki naszym wskazówkom i instrukcjom możesz zrealizować każdy projekt.

Hansgrohe Bateria wannowa Shape czarny mat

Nr produktu: 6977185

  • Rodzaj głowicy: ceramiczna
  • Przepływ wody [l/min]: 22,5
  • W zestawie: perlator, artykuły montażowe
  • Dostępne w serii: bateria, umywalkowa niska, wysoka, prysznicowa
Więcej o produkcie
Oferta ważna od  03.11.2025 - 31.01.2026
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
659,00
328,00

amountOnlyAvailableInSteps

Cena zawiera VAT 23%

Wybierz sklep

Opis produktu

Nr produktu: 6977185

Efektowny design w matowej czerni, atrakcyjna cena: jednouchwytowa bateria wannowa do montażu natynkowego

Dzięki wyrazistemu designowi i odważnemu wykończeniu w matowej czerni jednouchwytowa bateria wannowa Vernis Shape (montaż natynkowy) idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach przy niedużym budżecie. Bateria jednouchwytowa do instalacji natynkowej to idealne rozwiązanie dla bezproblemowego remontu łazienki. Można ją szybko przykręcić do obecnego standardowego przyłącza S (rozmiar: G 1 /2 DN15). Bezproblemowo w każdej sytuacji: Wszelkie standardowe węże prysznicowe pasują do przyłącza główki prysznicowej. Przy przepływie do 22,5 l/min (przy 3 barach) wanna napełni się w mgnieniu oka.

Wygodne korzystanie i długotrwała jakość

Ilość i temperaturę wody można ustawić za pomocą łatwego w użyciu, ergonomicznego uchwytu, który kontroluje wysokiej jakości system mieszacza ceramicznego hansgrohe i nie poluzowuje się, nawet przy częstym korzystaniu.

Inne funkcje:

  • Niezwykle bezpieczna: Podczas montażu można ustawić funkcję ograniczenia temperatury, chroniącą przed zbyt gorącą wodą
  • Czystość na pierwszym miejscu: Zawór zwrotny zabezpiecza instalację wody pitnej przed cofnięciem się do niej wody zanieczyszczonej
  • Wiele zastosowań: Bateria ta może również współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
  • Gwarantowana dostępność: części zamienne można nabyć przez okres 15 lat po wycofaniu danego asortymentu


Dane wytwórcy

HANSGROHE SP. Z O.O.

Koszykowa 65

00-667 Warszawa

kontakt@hansgrohe.pl

4059625326350

Karta techniczna produktu

Atrybuty produktu
Typ:Jednouchwytowa bateria wannowa
Montaż natynkowy:Tak
Wersja:Jednouchwytowa
Rodzaj:Bateria wannowa
Rodzaj instalacji:Przyłącze S
kolor:Matowa czerń
Oszczędzanie wody:Bez funkcji oszczędzania wody
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,76 kg
Wysokość:11,0 cm
Szerokość:21,9 cm
Głębokość / Grubość::18,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry