2020-02-23 22:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Armatura Kraków Bateria wannowa Standard

Nr produktu: 3384385

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Baterie wannowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3384385

Bateria wannowa - Standard, firmy Armatura Kraków.
Jest to wysokiej jakości dwuuchwytowa bateria wannowa z zestawem prysznicowym.
Dwa zawory, do ciepłej i zimnej wody, umożliwiają niezależne sterowanie, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy źródłem ciepłej wody jest piecyk łazienkowy lub kocioł przelewowy.
Dzięki chromowanym wykończeniom bateria charakteryzuje się estetycznym wyglądem, przez co stanowi stylowy i elegancki element wyposażenia każdej łazienki.

Dane produktu

Atrybuty produktu

typ:
dwuuchwytowe
montaż natynkowy:
tak
seria:
Standard
kolor:
chrom

Wymiary i waga (netto):

Waga:
2,03 kg
Wysokość:
19,0 cm
Szerokość:
21,0 cm
Głębokość / Grubość:
19,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 1 z 5
  • 5(0)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(3)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
1

wiesiek (2018-03-24)

Bateria wannowa Armatura Kraków Standard 304-120-0

Nigdy więcej nie kupie nic z Armatury w Krakowie W baterii wannowej kupionej 2 lata temu padła uszczelka w głowicy. Nie ma takiej możliwości by wykręcić tą głowice. Skończyło się na zakupie nowej baterii. W ramach eksperymentu próbowałem wykręcić głowicę z tej fabrycznie nowej baterii. Nie ma szans. Nie kupujcie tych baterii bo kupujecie ją na rok albo najwyżej 2 lata. Tyle wytrzyma gumowa uszczelka z parę groszy.

12 lub

1

wiesiek (2018-03-22)

Bateria wannowa standard z Armatura Kraków

Nigdy więcej nie kupie nic z Armatury w Krakowie W baterii wannowej kupionej 2 lata temu padła uszczelka w głowicy. Nie ma takiej możliwości by wykręcić tą głowice. Skończyło się na zakupie nowej baterii. W ramach eksperymentu próbowałem wykręcić głowicę z tej fabrycznie nowej baterii. Nie ma szans. Nie kupujcie tych baterii bo kupujecie ją na rok albo najwyżej 2 lata. Tyle wytrzyma gumowa uszczelka z pare groszy.

9 lub

1

wiesiek (2018-03-17)

Bateria wannowa z Armatury Kraków.

Nigdy więcej nie kupie nic z Armatury w Krakowie W baterii wannowej kupionej 2 lata temu w OBI, padła uszczelka w głowicy. Nie ma takiej możliwości by wykręcić tą głowice. Skończyło się na zakupie nowej baterii. W ramach eksperymentu próbowałem wykręcić głowicę z tej fabrycznie nowej baterii. Nie ma szans. Nie kupujcie tych baterii bo kupujecie ją na tyle na na czas, ile wytrzyma gumowa uszczelka w głowicy.

10 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry