Grohe jednouchwytowa bateria prysznicowa Start czarna
Nr produktu: 7145121Opis produktu
Nr produktu: 7145121
Jednouchwytowa bateria prysznicowa start czarna, firmy Grohe
Bateria prysznicowa z serii "Start" to elegancki i funkcjonalny element wyposażenia łazienki. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewnia trwałość i komfort użytkowania.
Bateria jest w kolorze czarnym i przeznaczona do montażu naściennego. Posiada metalową dźwignię oraz ceramiczną głowicę GROHE SilkMove o średnicy 35 mm, co gwarantuje płynną regulację strumienia wody. Wyposażona jest w regulowany ogranicznik przepływu oraz ogranicznik temperatury, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Powłoka chromowana GROHE Long-Life zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Wyjście prysznica znajduje się na dole i ma rozmiar 1/2", dodatkowo wyposażone jest w zintegrowany zawór zwrotny. Bateria posiada przyłącze S oraz metalową rozetę ścienną. Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym gwarantuje bezpieczne użytkowanie.
Dane wytwórcy
GROHE Sp. z o.o.
Puławska 182
02-670 Warszawa
orders.pl@grohe.com
4005176782060
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Bateria jednouchwytowa |
| Sposób montażu: | Natynkowy |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja: | Jednouchwytowa bateria prysznicowa |
| Rodzaj instalacji: | Montaż naścienny |
| Oszczędzanie wody: | Bez funkcji oszczędzania wody |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,47 kg |
| Wysokość: | 15,2 cm |
| Szerokość: | 14,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 24,0 cm |
















