2021-01-19 00:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

GROHE Bateria kuchenna Start Curve

Nr produktu: 6590558
  • Z wylewką typu U
  • Powłoka chromowa Grohe StarLight
  • Głowica ceramiczna
Opis produktu
 
299,00
299,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6590558

Bateria kuchenna Start Curve marki Grohe
Wysokiej jakości bateria stojąca w wykonaniu wysokim z wylewką typu U. W celu zwiększenia komfortu użytkowania, bateria wyposażona została w jednouchwytowe sterowanie, co umożliwia łatwe i szybkie ustawienie odpowiedniej temperatury i siły strumienia wody. Dzięki lśniącemu chromu Grohe StarLight bateria charakteryzuje się estetycznym wyglądem, przez co stanowi stylowy i elegancki element wyposażenia każdej kuchni. Równie wysoką trwałością może się pochwalić ceramiczna głowica Longlife, gwarantująca płynną, precyzyjną obsługę. Aby dodatkowo zwiększyć wygodę korzystania z baterii, wyposażono ją w obracaną w zakresie 360 stopni wysoką wylewkę, dzięki której z łatwością napełnisz duże garnki wodą i bez problemu opłuczesz warzywa i owoce. Bateria jest także wyposażona technologie Grohe Zero, która eliminuje kontakt wody z metalami m.in. niklem i system Quick Fix Plu", dzięki czemu instalacja baterii może odbyć się bez użycia narzędzi.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Jednouchwytowe
Rodzaj instalacji:2 węże
kolor:Chromowany
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,08 kg
Wysokość:33,2 cm
Szerokość:22,3 cm
Głębokość / Grubość:3,4 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry