2021-04-13 18:54


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jacuzzi Bahamas AirJet śr.180cm

Nr produktu: 6571574

  • Dla maksymalnie 2 - 4 osób
  • Pojemność: 669 Litrów
Opis produktu
1 449,00
1 449,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

10 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6571574

Wanna do hydro masażu. Rozmiar idealny dla 2 - 4 osób. System ogrzewania: ok. 1,5-2,0C / godz., maksymalna temperatura podgrzania wody 40st. C. 120 dysz AriJet uwalnia ciepłe powietrze do wody, otaczając Cię uspokajającym masażem bąbelkowym. Energooszczędny, sterowany czasowo system grzewczy. Cyfrowy panel sterowania i pompa ze zintegrowanym systemem filtracji. Cyfrowy panel sterowania i pompa spa ze zintegrowanym systemem filtracji
Funkcja automatycznego ogrzewania Freez Shield chroni pompę przed uszkodzeniem w wyniku zimna. Niezwykle wytrzymałe ściany DuraPlus są poddawane testom wytrzymałościowym w celu zapewnienia trwałości. Możliwość zaprogramowania potrzymania temperatury wody do 40dni. Wzmocniona osłona utrzymuje ciepło gdy spa nie jest używane. Wanna posiada zintegrowany system filtracji wody oraz dozownik chemikaliów ChemConnect który równomiernie rozprowadza chlor.
Pojemność: 669L.
W zestawie: wanna spa, pokrywa, pompka, dozownik ChemConnect, wkład filtrujacy (VI), łatka naprawcza.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:baseny z masażem wodnym
Kształt:okrągły
Wysokość:66 cm
Szerokość:180 cm
Wymiary i waga (netto):
Wysokość:66,0 cm
Szerokość:180,0 cm
Głębokość / Grubość:180,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Dostawa będzie realizowana firmą spedycyjną. Oznacza to, że produkty zostaną dostarczone najbliżej jak to możliwe posesji lub budynku wskazanego w adresie dostawy, mając na względzie możliwości dojazdu i zaparkowania. Dostawca firmy transportowej w takim miejscu wyładowuje przesyłkę i przekazuje ją do Odbiorcy. Firma specydyjna dzień wcześniej skontaktuje się z Tobą na podany numer telefonu z informacja o planowanej godzinie dostawy.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry