2019-06-20 09:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bestway Jacuzzi Lay-Z-Spa Hawaii 180 cm x 180 cm x 71 cm

Nr produktu: 2509610
  • Sterowana cyfrowo pompa filtracyjna zintegrowana z podgrzewaczem i systemem hydromasażu
  • System masażu z 8 dyszami wodnymi i 120 dyszami powietrznymi
  • Pojemność: 795 l
Opis produktu
3 399,00 zł Oszczędzasz 400 zł
2 999,00
2 999,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2509610

Jacuzzi Lay-Z-Spa Hawaii, marki Bestway.
Basen z systemem hydromasażu o kwadratowym kształcie i wymiarach 180 cm x 180 cm x 71 cm, dedykowany dla 4- 6 osób. Wykonany z trwałego, trójwarstwowego PVC, do użytkowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Jacuzzi wyposażone jest w 4-funkcyjną pompę o mocy 2.060 W i wydajności 1.325 l/h, do filtrowania, pompowania ścianek basenu, z systemem masażu i podgrzewania wody (maksymalnie do 40 st. C). Na system masażu składa się 8 dysz wodnych i 120 dysz powietrznych AirJet dla jeszcze większego komfortu.
Czytelny, cyfrowy panel sterowania pozwala na łatwy i szybki dobór funkcji oraz dostosowanie warunków do własnych potrzeb, dodatkowo posiada wbudowany timer umożliwiający zaprogramowanie jacuzzi do 72 godzin wcześniej. Długość przewodu zasilającego: 7 m.
W zestawie znajdują się: wkład filtracyjny, podkład pod basen, przykrycie do basenu, zestaw naprawczy, dozownik chloru, płyta DVD zawierająca film z instrukcją montażu.
Na ściankach basenu znajdują się klamry umożliwiające zamocowanie przykrycia chroniącego wodę przed zanieczyszczeniami i zapobiegającego nadmiernym stratom ciepła.
Ogromną zaletą jacuzzi jest łatwa instalacja - wystarczy rozłożyć basen i podłączyć wąż tłoczący powietrze z pompy do odpowiedniego zaworu w ściance basenu.
Pojemność: 795 l.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
baseny z masażem wodnym
kształt:
prostokątny
z drabiną:
nie
z instalacją filtrowania:
filtr na wkłady
wymiar całościowy:
180 x 180 x 71 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
69,3 kg
Wysokość:
66,0 cm
Szerokość:
180,0 cm
Głębokość / Grubość:
180,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry