2019-01-18 23:31
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stokrotka afrykańska w odmianach (Osteospermum sp.)

Nr produktu: 5262316
 • różne kolory kwiatów
 • długie i nieprzerwane kwitnienie przez cały sezon
 • kwitnąca roślina o kompaktowym pokroju, w don. 10,5cm
Opis produktu
 
6,99
6,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie, Tymczasowy brak, produkt dostępny sezonowo.

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5262316

Cechy

Stokrotka afrykańska w odmianach to jednoroczna roślina o ozdobnych, dużych wielopłatkowych kwiatach. Kwitnie długo - nieprzerwanie przez cały sezon. Stanowisko dla niej powinno być zdecydowanie słoneczne, a podłoże żyzne i przepuszczalne. Stokrotka afrykańska tworzy zwarte kępy, które należy podlewać umiarkowanie, nie dopuszczając do zbytniego gromadzenia się wilgoci. Może dorastać do 30 cm wysokości i 50 cm szerokości.

Zastosowanie

Szeroka gama kolorystyczna kwiatów osteospermum pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji jednogatunkowych. Można też łączyć ją z innymi gatunkami roślin balkonowych, np. z żółtym uczepem czy różnokolorową werbeną. Sprawdzają się zarówno na rabatach ogrodowych, jak i posadzone w donicach czy skrzynkach na balkonach i tarasach. Rośliny zasila się nawozem wieloskładnikowym dla roślin kwitnących przy każdym podlewaniu.

Zalety

Stokrotka afrykańska osteospermum sprzedawana jest w OBI jako kwitnąca roślina o zwartym pokroju w donicy 10,5 cm. W razie pojawienia się szkodników (jak mszyca), należy jak najszybciej zastosować odpowiedni preparat do ich zwalczenia. Kwiaty osteospermum zamykają się na noc i w czasie pochmurnych oraz deszczowych dni, a otwierają przy słonecznej pogodzie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
kwiaty balkonowe i rabatowe
kwitnące:
tak
stanowisko:
słoneczne
kolor kwiatów:
różne kolory
wymiar donicy w l lub cm:
10,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Sandra (2017-04-04)

Sezon pełen kolorów

Co mi się podoba: Czas kwitnięcia

Od kiedy pierwszy raz zakupiłam te sadzonki jestem w stanie nieustannego zachwytu ilekroć widzę je kwitnące. Tak często kwitną! Dzięki nim ogródek przed domem mieni mi się chyba we wszystkich kolorach tęczy calutki sezon od pierwszego kwitnięcia w maju począwszy. Polecam!

22 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry