2019-10-21 17:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Anturium Scherzera (Anthurium scherzerianum)

Nr produktu: 4669602

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Anturium kitnia

Opis produktu

Nr produktu: 4669602

Cechy

Anturium Scherzera to roślina doniczkowa o jędrnych, błyszczących liściach i oryginalnych, dużych kwiatostanach. Jej kwiaty są wyjątkowo trwałe. Do skutecznej uprawy wymagane jest stanowisko widne i ciepłe. Podłoże powinno być żyzne, przepuszczalne i wilgotne. Anthurium scherzerianum cechuje się bardzo egzotycznym wyglądem. Osiąga wysokość od 30 do 50 cm.

Anturium Scherzera wymaga wysokiej wilgotności powietrza - polecane jest trzymanie jej w osłonce wypełnionej torfem lub mchem. Można także użyć mokrych kamyków. Należy trzymać roślinę poza zasięgiem zimnych przeciągów. Latem, podczas kwitnienia i wzrostu, co 14 dni Anturium Scherzera trzeba podlewać nawozem płynnym, a codziennie zraszać liście. Raz na dwa miesiące można dodatkowo użyć substancji nabłyszczającej do liści.

Zalety

Anturium Scherzera sprzedawana jest w OBI jako roślina kwitnąca, w doniczce 13 cm. Dostępna jest w bardzo przystępnej cenie. Polecana w sytuacji, gdy szuka się oryginalnej, zielonej ozdoby do wnętrz. Pasuje zarówno do mieszkań prywatnych, jak i biur. Wszystkie niezbędne dodatki do prawidłowego hodowania Anturium Scherzera również znajdują się w ofercie OBI.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

miejsce:
słoneczne do półcienistego

Wymiary i waga (netto):

Waga:
500 g
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
25,0 cm
Głębokość / Grubość:
25,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry