2020-08-13 16:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Anturium Arise (Anthurium Arise) Biały don. 14cm

Nr produktu: 6453021
  • Stanowisko jasne do półcienistego
  • Atrakcyjne kwiaty
Opis produktu
 
32,99
32,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6453021

Cechy

Anturium (Anthurium) potrzebuje stanowiska od jasnego do półcienistego. Nie może stać w pełnym słońcu, ponieważ wymaga stale wilgotnego podłoża - zalecane jest systematyczne podlewanie miękką wodą o temperaturze pokojowej. Jest rośliną ozdobną o naturalnie błyszczących, ciemnozielonych liściach i pomarańczowych kwiatostanach, istnieją także jej białe odmiany. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej.

Zastosowanie

Anturium ma skrócone pędy, a wyrastające z węzłów korzenie przybyszowe są w górnej części odkryte i podpierają wydłużający się pęd. Roślina przeznaczona jest do hodowania w donicach, osiąga maksymalnie od 50 do 70 cm wysokości. Jest stosowana przede wszystkim do ozdoby wnętrz. Kwiaty z różnych odmian Anturium są wykorzystywane jako kwiaty cięte do bukietów oraz różnego rodzaju kompozycji florystycznych.

Zalety

Anturium uprawia się na podłożu lekkim, próchniczym, przepuszczalnym, o pH 4,5 - 5,5. Można zastosować z powodzeniem ziemię do storczyków lub ziemię uniwersalną do kwiatów. Główna pora kwitnienia Anturium przypada na czas od lutego do czerwca i to właśnie w tym okresie należy nawozić roślinę. Anturium (Anthurium) dostępne jest w OBI w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, w donicy 14 cm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zapach:Nie
Miejsce:Słoneczne do półcienistego
Wymiary i waga (netto):
Waga:600 g

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry