2020-07-12 09:29


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Einhell Zestaw startowy - akumulator 18V 3,0 Ah i ładowarka PXC

Nr produktu: 3363595
  • Napięcie: 18 V
  • Pojemność: 3 Ah
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem
Opis produktu
149,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 12 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3363595

Akumulator o pojemności 3,0 Ah i napięciu 18 V bez problemu naładujemy w czasie nie przekraczającym 40 minut dzięki szybkiej ładowarce z linii Power X-Change. Ładowarka również poinformuje nas o ewentualnym uszkodzeniu akumulatora, a kiedy zostanie głęboko rozładowany - spróbuje go pobudzić i przywrócić do normalnego funkcjonowania!
Ładowarka zadba również o to, żeby akumulator nie został przegrzany podczas ładowania i był ładowany odpowiednim napięciem i natężeniem prądu.
Równomierne ładowanie wszystkich ogniw jednocześnie znacząco wydłuża życie każdego akumulatora z linii Power X-Changel. Akumulatory firmy Einhell z linii Power X-Change zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasowały do ponad 65 urządzeń z całej linii.
Dzięki unikalnej konstrukcji ich gabaryty są stosunkowo małe, podobnie jak waga. Ich siłę stanowią nie tylko bardzo wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe (dopasowane do obudowy akumulatora), ale również elektronika sterująca z systemem ABS.
Zapobiega on nie tylko przeładowaniu i przegrzaniu akumulatora, ale dba również o nasze bezpieczeństwo. Gdy tylko coś złego stanie się z akumulatorem - system poinformuje nas o tym diodami kontrolnymi i przerwie pracę urządzenia.
Dodatkowo system ABS zapobiega również samoczynnemu rozładowywaniu się akumulatora (co jest zjawiskiem niepożądanym w przypadku baterii li-ion i pozwala ładować akumulatory w bardzo szybkim czasie.
W ofercie znajduje się ponad 65 urządzeń z linii Power X-Change pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce. Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji Solo - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah).

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Typ artykułu:Akumulatory i ładowarki
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,13 kg
Wysokość:13,9 cm
Szerokość:8,5 cm
Głębokość / Grubość:21,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry