Einhell Akumulator PXC 18V 4 Ah SEALED
Nr produktu: 7225352Opis produktu
Nr produktu: 7225352
Einhell Akumulator PXC 18V 4 Ah SEALED
Akumulator należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Dzięki unikalnej konstrukcji, wymiary oraz waga akumulatora są stosunkowo małe. Szczelna obudowa chroni akumulator przed wodą i pyłem (IP57).
Wyróżniają go nie tylko bardzo wysokiej jakości ogniwa litowo-jonowe, ale również zastosowana elektronika sterująca systemem ABS, który zapobiega m.in. przeładowaniu, przegrzaniu oraz samoczynnemu rozładowywaniu się akumulatora. System ten pozwala również naładować akumulator w bardzo krótkim czasie.
3-stopniowy wyświetlacz LED wskazuje aktualny stan naładowania baterii.
Dzięki innowacyjnej technologii Twin Pack możesz wykorzystać jeden typ akumulatora dla obu klas napięcia: wystarczy połączyć dwa akumulatory 18 V w jedno urządzenie 36 V wymagające większej mocy, np. nożyce do żywopłotów lub wiertarki udarowe.
System akumulatorowy Power X-Change to ponad 75 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2 Ah) i różnych typów ładowarek.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825673227
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowa |
| Obudowa: | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Liczba akumulatorów: | 1 szt. |
| Ze stacją ładującą: | Bez stacji ładującej |
| Funkcja ładowania solarnego: | Bez funkcji ładowania solarnego |
| rodzaj: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie sieciowe: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 640 g |
| Wysokość: | 5,5 cm |
| Szerokość: | 13,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8,5 cm |




































