Worx Pilarka akumulatorowa do gałęzi WG324E.9 20V 12 cm solo
Nr produktu: 7047566Opis produktu
Nr produktu: 7047566
Pilarka akumulatorowa do gałęzi Worx WG324E.9 20V 12 cm solo
Akumulatorowa piła ogrodnicza Worx WG324E.9 to narzędzie wszechstronne. Elektryczna pilarka łańcuchowa Worx 12 cm nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, m.in. do przycinania krzaków, ścinania gałęzi itp.
Więcej szczegółów:
- Kompaktowa i lekka konstrukcja: Super lekka i wygodna w trzymaniu dla mniejszego zmęczenia podczas długotrwałego użytkowania
- Niski poziom wibracji: Wysokowydajny silnik o niskim poziomie wibracji, który chroni dłonie i ramiona przed uszkodzeniami spowodowanymi wibracjami
- Bezpieczne cięcie: górna osłona bezpieczeństwa i osłona dłoni chronią przed skaleczeniami
- Miękki uchwyt: miękki gumowy uchwyt ułatwia użytkowanie przez długi czas, zapewniając wygodny chwyt.
Dane techniczne:
Długość prowadnicy: 12 cm
Prędkość łańcucha 6.7 m/s
Podziałka łańcucha: 7.6 mm
Liczba ogniw łańcucha: 28
Ślad łańcucha: 1.1 mm
Właściwy typ łańcucha: WA0142
Właściwy typ prowadnicy: WA0151
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475870614
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość prowadnicy: | 12 cm |
| Szybkie ładowanie: | Brak szybkiej ładowarki |
| Wymiana łańcucha bez narzędzi: | Tak |
| Okienko kontrolne oleju: | Nie |
| Prędkość cięcia: | 6,7 m/s |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Napięcie akumulatora: | 20 V |
| pilarka do obsługi jedną ręką: | Piła jednoręczna |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Automatyczne smarowanie łańcucha: | Z automatycznym smarowaniem łańcucha |
| Akumulatory potrzebne do eksploatacji: | 1x akumulator 18V |
| Ochrona rąk: | Z ochroną rąk |
| Ładowarka: | Bez ładowarki |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,43 kg |
| Wysokość: | 28,0 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 36,0 cm |








