WORX Piła łańcuchowa akumulatorowa WG322E.9 20 V 25 cm
Nr produktu: 6466767Opis produktu
Nr produktu: 6466767
Piła łańcuchowa akumulatorowa 20V marki WORX.
Piła o lekkiej konstrukcji z wymiennymi akumulatorami o napięciu 20V - brak w zestawie. Automatyczne smarowanie i naciąg łańcucha zapewniają płynną pracę. Hamulec oraz osłona na prowadnice zapewniają czynne i bierne bezpieczeństwo dla użytkownika.
Długość prowadnicy - 25 cm z łańcuchem o 40 ogniwach pozwala na pracę w ogrodzie z kawałkami drewna o średniej wielkości. Prędkość łańcucha wynosi 3,8 m/s. Typ łańcucha: ES: 3/8.043-40E/ QIRUI : A0(T)-40E/ OREGON: 90PX040G. Pojemność zbiornika oleju to 180 ml.
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6924328306665
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość prowadnicy: | 25 cm |
| Szybkie ładowanie: | Brak szybkiej ładowarki |
| Wymiana łańcucha bez narzędzi: | Tak |
| Okienko kontrolne oleju: | Tak |
| Prędkość cięcia: | 3,8 m/s |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Napięcie akumulatora: | 20 V |
| pilarka do obsługi jedną ręką: | To nie jest piła jednoręczna |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Automatyczne smarowanie łańcucha: | Z automatycznym smarowaniem łańcucha |
| Akumulatory potrzebne do eksploatacji: | 1x akumulator 18V |
| Ochrona rąk: | Z ochroną rąk |
| Napięcie łańcucha: | Naciąg łańcucha bez narzędzia |
| Ładowarka: | Bez ładowarki |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,53 kg |
| Wysokość: | 24,0 cm |
| Szerokość: | 19,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 64,0 cm |


















