Pilarka łańcuchowa akumulatorowa LUX-TOOLS 2x20 V solo
Nr produktu: 6415798Opis produktu
Nr produktu: 6415798
LUX-TOOLS Pilarka łańcuchowa akumulatorowa 2x20 V solo
Pilarka akumulatorowa A-KS marki LUX-TOOLS zasilana jest dwoma akumulatorami Li-lon 20 V, które wchodzą w skład LUX-TOOLS Tools 20V, systemu akumulatorowego, który możesz dopasować do swoich możliwości. Pilarka jest doskonałym wyborem jeśli szukasz wydajnego, nowoczesnego narzędzia.
LUX-TOOLS Tools 20 V, jeden akumulator, wiele możliwości
Akumulator zasilający należy do systemu LUX-TOOLS Tools 20 V, który możesz dopasować do swoich potrzeb. Działa w każdym narzędziu z rodziny PowerSystem, niezależnie od jego rodzaju. To nie tylko wygoda, ale przede wszystkim oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy. Jedno urządzenie wystarczy do drobnych napraw, majsterkowania. Dowiedz się więcej o systemie LUX-TOOLS Tools 20 V - kliknij tutaj
Akumulator oraz ładowarkę należy dokupić osobno.
Wydajna i wytrzymała
Pilarka charakteryzuje się dużą wydajnością oraz precyzją. Długość miecza wynosi 30 cm, prędkość przesuwu łańcucha to 15 m/s. Urządzenie świetnie poradzi sobie z cięciem kawałków drewna czy przycinaniu gałęzi.
Wygodna i bezpieczna
Łańcuch urządzenia możesz wymienić bez narzędzi a poziom oleju odczytasz we wzierniku. Ułatwia i przyspiesza to używanie narzędzia. System automatycznego smarowania łańcucha usprawnia cięcie ale zmniejsza tempo jego zużywania i korzystnie wpływa na jego żywotność.
Osłona miecza, elektryczny i mechaniczny hamulec zwiększają Twoje bezpieczeństwo.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960767,4007871960583
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość prowadnicy: | 30 cm |
| Szybkie ładowanie: | Brak szybkiej ładowarki |
| Prowadnica łożyskowana: | Bez kółka gwiazdkowego |
| Wymiana łańcucha bez narzędzi: | Tak |
| Prędkość cięcia: | 15 m/s |
| Napięcie akumulatora: | 20 V |
| pilarka do obsługi jedną ręką: | To nie jest piła jednoręczna |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 12,0 kg |
| Wysokość: | 27,0 cm |
| Szerokość: | 32,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 66,0 cm |






