Einhell Pilarka łańcuchowa GE-LC 18 Li-Solo 18 V
Nr produktu: 3363546Opis produktu
Nr produktu: 3363546
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa GE-LC 18 Li-Solo
Należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Przeznaczona jest do typowych prac w ogrodzie przy cięciu drewna mokrego i suchego, niezależna od zasilania sieciowego. Regulacja lub wymiana łańcucha nie wymagają użycia narzędzi, łańcuch smarowany jest automatycznie. Ergonomiczny uchwyt pozwala na stabilną pracę, a ochrona przed odrzutem oraz mechaniczny hamulec łańcucha o natychmiastowej reakcji zapewniają bezpieczeństwo.
System akumulatorowy Power Exchange to ponad 75 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2 Ah) i różnych typów ładowarek.
Akumulator oraz ładowarka dostępne są osobno w zestawie startowym.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825608342
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Długość prowadnicy: | 25 cm |
| Prowadnica łożyskowana: | Z kółkiem gwiazdkowym |
| Wymiana łańcucha bez narzędzi: | Tak |
| Okienko kontrolne oleju: | Tak |
| Prędkość cięcia: | 4,5 m/s |
| Napięcie akumulatora: | 18 V |
| pilarka do obsługi jedną ręką: | To nie jest piła jednoręczna |
| Automatyczne smarowanie łańcucha: | Z automatycznym smarowaniem łańcucha |
| Hamulec łańcuchowy: | Z hamulcem łańcuchowym |
| Napięcie łańcucha: | Naciąg łańcucha bez narzędzia |
| Ogranicznik pazurów: | Z ogranicznikiem pazurowym |
| Ładowarka: | Bez ładowarki |
| Ochrona przed odbiciem: | Z ochroną zwrotną |
| Długość listwy tnącej (cm): | 23 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,00 kg |
| Wysokość: | 24,3 cm |
| Szerokość: | 21,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 65,0 cm |




























