2019-06-16 22:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Hydrobox HB MAXI 20x20cm

Nr produktu: 2542801
  • Innowacyjna technologia nawadniania
  • Zmniejsza zużycie wody
  • Wspomaga prawidłowy rozwój rośliny
Opis produktu
32,99
32,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2542801

Włożony pod roślinę Hydrobox łapie wodę z podlewania oraz opadów i magazynuje ją w swoim wnętrzu. Roślina wyczuwa wodę i jej system korzeniowy wrasta do Hydroboxa. Od tego momentu roślina pobiera wodę bezpośrednio do systemu korzeniowego i sama się podlewa - woda w Hydroboxie jest dostępna zawsze wtedy, gdy roślina jej potrzebuje. Rozmiar 12 cm polecany m.in. do bazylii, bratków, ziół, kwiatów i małych bylin.
Hydrobox nie tylko chroni rośliny przed zwiędnięciem - dzięki niemu rosną szybciej, są bujniejsze, zieleńsze i mają mocniejszy system korzeniowy. Hydrobox działa efektywnie do 3 lat, dbając o kondycję roślin podczas upałów, okresów suszy czy wakacyjnych wyjazdów. Może być stosowany w domu, na balkonie i w ogrodzie.
Z Hydroboxem możesz podlewać rośliny nawet 3 razy rzadziej i oszczędzać nawet 50% wody. Co ważne, Hydrobox sam się napełnia - podlewanie lub deszcz uzupełniają zgromadzoną wodę, dzięki czemu roślina ma do niej nieograniczony dostęp w niemal każdym momencie.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry