2018-07-16 01:13
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Maskownica do kabli biała 115 cm

Nr produktu: 5777578
  • Do maskowania przewodów telewizora LCD
  • Mocowanie za pomocą śrub lub taśmy
Opis produktu
30,99
30,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5777578

Cechy

Maskownica do kabli to praktyczne i funkcjonalne akcesorium, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zapewnia doskonałą ochronę przewodom, skutecznie zabezpieczając je przed takimi czynnikami, jak brud, wilgoć czy uderzenia, a także nie dopuszcza, aby zostały przegryzione przez zwierzęta. Tunel na kable produkcji renomowanej firmy Duwi ma biały kolor, dzięki czemu doskonale komponuje się ze ścianami o jaśniejszych barwach.

Zastosowanie

Maskownica kabli stosowana jest do ukrycia przewodów telewizora LCD, które biegną przy ścianie. Łatwo zamontować ją za pomocą śrub lub przy użyciu taśmy. Może być także stosowana do kabli innego rodzaju, jak np. przewody elektryczne, kabel routera, przewody zasilania, itp. Skutecznie chroni wszystko, co znajduje się w jej wnętrzu. Listwa maskująca kable TV wykorzystywana jest zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i biurach, gabinetach, na salach konferencyjnych i w podobnych miejscach.

Zalety

Maskownica na kable firmy Duwi pozwala nie tylko na ochronę przewodów, ale również dodaje estetyki wnętrzu. Niezabezpieczone kable tworzą wrażenie bałaganu, ponadto mogą się plątać. Listwa maskująca kable na ścianie pozwala na skuteczne zapewnienie porządku w pomieszczeniu oraz przechowywanie kabli w optymalnych warunkach. Bez względu na to, czy będzie to kabel anteny zewnętrznej, telewizora LCD, czy innego rodzaju, maskownica do kabli da mu praktyczną osłonę.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
270 g
Wysokość:
115,0 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry