2020-11-30 09:02


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Metlex Suszarka do naczyń narożna

Nr produktu: 3129228

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Akcesoria kuchenne

Opis produktu

Nr produktu: 3129228

Narożna suszarka do naczyń, firmy Metlex.
Suszarka do odsączania sztućców, talerzy, kubków, filiżanek i innych naczyń - zarówno do postawienia, jak i do powieszenia nad zlewem, to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia kuchni, który ułatwi utrzymanie czystości i usprawni proces zmywania naczyń.
Ociekacz do naczyń i sztućców przyspieszy ich osuszenie - nadmiar wody ściekać będzie z umytych przyborów, dzięki czemu ręczne wycieranie zajmie już tylko chwilę lub w ogóle nie będzie potrzebne.
Suszarka pozwoli leppiej zagospodarować przestrzeń obok zlewu. Jest to element wyposażenia kuchni, który jest niezbędny w każdym domu. Pozwoli na komfortowe oraz bezpieczne osuszenie naczyń po codziennym użytku. Wykonana z drutu chromowanego z plastikowym ociekaczem na sztućce i plastikową podstawką, sprawdzi się w każdej kuchni.

Wymiary i waga (netto):
Waga:954,0 kg
Wysokość:11,0 cm
Szerokość:63,0 cm
Głębokość / Grubość:39,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry