2020-02-20 10:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jan Niezbędny Zestaw piknikowy talerze widelce noże 6 kpl.

Nr produktu: 5287800

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Akcesoria kuchenne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5287800

Zestaw piknikowy talerze widelce noże 6 kpl. marki Jan Niezbędny.
Zestaw sztućców oraz talerzy umożliwi Ci podanie posiłku dla sześciu osób. Dzięki zastosowaniu produktu nie będziesz musiał poświęcać swojego czasu na mycie naczyń po zjedzeniu. Zestaw posłuży Ci podczas pikniku lub też grillowania w ogrodzie jako dodatkowy komplet sztućców do spożywania posiłków. Znajduje się w nim 18 elementów - 6 talerzy, 6 widelców oraz 6 noży, które zapakowano w poręczną folię ułatwiającą ich wygodne przenoszenie oraz przechowywanie. Elementy wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, przez co są bardzo sztywne, trwałe i odporne na uszkodzenia, dlatego będziesz mógł z nich bezpiecznie korzystać. Talerzy możesz użyć do podgrzewania posiłków w mikrofalówce. Sztućce jednorazowe są bardzo lekkie, dlatego w dużym stopniu ułatwią spożywanie posiłków przez dzieci. Dzięki zastosowaniu zestawu ograniczysz czas, jaki musiałbyś poświęcić na umycie naczyń po skończonym przyjęciu.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
138 g
Wysokość:
32,0 cm
Szerokość:
27,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry