2021-06-15 11:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Jan Niezbędny Torebki do pieczenia 5 szt.

Nr produktu: 6040034

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Akcesoria kuchenne

Opis produktu

Nr produktu: 6040034

Torebki do pieczenia 5 szt. o wymiarach 25 cm x 38 cm, marki Jan Niezbędny.
Przygotowane w nich potrawy pieką się we własnym sosie bez dodatku tłuszczu, dzięki czemu są zdrowe i niskokaloryczne. Dania wychodzą wyjątkowo soczyste i aromatyczne oraz zachowują cenne substancje odżywcze. Sprawiają, że pieczone potrawy nie przypalają się i nie brudzą piekarnika czy kuchenki mikrofalowej. Używając ich nie trzeba szorować brytfanny lub blachy - po prostu wyrzuca się zużyty rękaw lub torebkę do kosza. Torebki wymagają zamknięcia klipsem tylko z jednej strony, dzięki czemu pakowanie prygotowanych potraw jest bardzo łatwe.

Rada - przed zamknięciem torebki nalej do niej trochę wody, rosołu lub wina, a pieczone mięso będzie bardziej soczyste. Jeśli lubisz pieczeń z chrupiącą skórką, otwórz torebkę od góry przed końcem pieczenia.
Pamiętaj, że podczas pieczenia torebka nie powinna dotykać ścianek piekarnika. Torebek nie należy stosować w temperaturze powyżej 225 st. C, a także przy włączonym grillu. Torebką nie powinny się bawić dzieci.

Wymiary i waga (netto):
Waga:36 g
Wysokość:17,0 cm
Szerokość:14,0 cm
Głębokość / Grubość:2 mm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry