2020-11-28 03:18


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Domotti Zaparzacz Juicy silikonowy mix

Nr produktu: 2810893

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Akcesoria kuchenne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2810893

Kolorowe zaparzacze z linii Juicy, marki Domotti, zostały stworzone z myślą o miłośnikach ziół i herbat liściastych. To oryginalne, a przede wszystkim praktyczne silikonowe zaparzacze w formie truskawki, listka oraz klasycznej torebki z herbatą.
Wystarczy umieścić w nich ulubioną liściastą herbatę, zanurzyć je w kubku i odczekać kilka minut. Po chwili możemy zacząć delektować się wspaniałym smakiem i aromatem dobrze zaparzonej herbaty.
Produkt występuje w mixie kolorystycznym, wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu. Zachęcamy do kontaktu z wybranym sklepem w celu ustalenia dostępności konkretnego wariantu kolorystycznego.

Wymiary i waga (netto):
Waga:30 g
Wysokość:18,5 cm
Szerokość:5,1 cm
Głębokość / Grubość:2,2 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry