Prodmax Rura kwasoodporna śr. 130 mm 1 m
Nr produktu: 6098008Opis produktu
Nr produktu: 6098008
Rura śr. 130 mm, dł. 1 m - firmy Prodmax.
Rura wykonana jest techniką spawania plazmowego z blachy stalowej chromoniklowej, kwasoodpornej.
Produkt może być stosowany w systemach kominowych jednościennych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym, pracujących w podciśnieniu.
Max. temperatura pracy blachy wynosi 450°C.
Grubość blachy: 0,6 mm
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Rury do pieca |
| Średnica rury do pieca: | 130 mm |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Długość: | 100 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,60 kg |
| Wysokość: | 100,0 cm |
| Szerokość: | 13,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,0 cm |






