Prodmax Rura Flex śr. 125 mm 3 m
Nr produktu: 6100465Opis produktu
Nr produktu: 6100465
Rura Flex o średnicy 125 mm i długości 3 m firmy Prodmax. To elastyczny przewód aluminiowy typu spiro służący do dystrybucji powietrza.
Rura wykonana jest z taśmy aluminiowej o szerokości 60 mm i grubości 0,1 mm. Ma długość handlową 3 m, w procesie produkcji jest ściskana do ok. 1 m.
Produkt może być stosowany do budowania systemów wentylacyjnych.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Pozostałe |
| Średnica rury do pieca: | 125 mm |
| Materiał: | Metal |
| Długość: | 300 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 480 g |
| Wysokość: | 100,0 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 12,5 cm |






