2020-12-01 12:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Franke Młynek do odpadów TE-75

Nr produktu: 3261146
  • Młynek do zachowania czystości i świeżości w kuchni
  • Zapobiega rozwojowi bakterii
  • Komora oaz tarcza mieląca odporne na korozję
Opis produktu
859,00
859,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3261146

Czystość i piękny zapach w Twojej kuchni


Młynek do odpadów TE-75 z serii Turbo Elite marki Franke. Jego głównym zadaniem jest zachowanie czystości i świeżości w kuchni poprzez neutralizowanie nieprzyjemnego zapachu i niehigienicznych resztek, jakie zostają po przygotowanych posiłkach. Zastosowany wysokoobrotowy silnik z magnesami i nowoczesnym systemem rozdrabniającym zapewnia szybką i wydają pracę urządzenia. Należy tylko odkręcić wodę oraz umieścić odpady w młynku i gotowe.

Technologia Bio Shield


W urządzeniu zastosowano technologię Bio Shield, która zapobiega rozwojowi bakterii i neutralizuję nieprzyjemny zapach. Możemy bez żadnych obaw przygotowywać posiłki i nie martwić się o powstające wokół nas zarazki.

System Torque Master


Innowacyjny system rozdrabniania Torque Master zapewnia szybsze mielenie odpadów, połączone z mniejszymi wibracjami produktu. Wysoki komfort pracy gwarantuje komora oaz tarcza mieląca, są odporna na korozję oraz bardzo dobrze wyważone, co wydłuża ich żywotność.

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry