2020-02-24 09:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Franke Młynek do odpadów TE-75

Nr produktu: 3261146
  • Młynek do zachowania czystości i świeżości w kuchni
  • Zapobiega rozwojowi bakterii
  • Komora oaz tarcza mieląca odporne na korozję
Opis produktu
 
799,00
799,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3261146

Czystość i piękny zapach w Twojej kuchni


Młynek do odpadów TE-75 z serii Turbo Elite marki Franke. Jego głównym zadaniem jest zachowanie czystości i świeżości w kuchni poprzez neutralizowanie nieprzyjemnego zapachu i niehigienicznych resztek, jakie zostają po przygotowanych posiłkach. Zastosowany wysokoobrotowy silnik z magnesami i nowoczesnym systemem rozdrabniającym zapewnia szybką i wydają pracę urządzenia. Należy tylko odkręcić wodę oraz umieścić odpady w młynku i gotowe.

Technologia Bio Shield


W urządzeniu zastosowano technologię Bio Shield, która zapobiega rozwojowi bakterii i neutralizuję nieprzyjemny zapach. Możemy bez żadnych obaw przygotowywać posiłki i nie martwić się o powstające wokół nas zarazki.

System Torque Master


Innowacyjny system rozdrabniania Torque Master zapewnia szybsze mielenie odpadów, połączone z mniejszymi wibracjami produktu. Wysoki komfort pracy gwarantuje komora oaz tarcza mieląca, są odporna na korozję oraz bardzo dobrze wyważone, co wydłuża ich żywotność.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry