2018-01-19 16:53
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dozownik na płyn do mycia naczyń Libra chromArt.Nr. 6031058

  • Wykonany z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej
Opis produktu
31,99

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6031058

Dozownik na płyn do mycia naczyń Libra marki Kuchinox to urządzenie, które ułatwia pracę w kuchni. Dozownik wykonany jest z tworzywa sztucznego, a jego końcówka jest ze stali nierdzewnej i ma chromowaną powłokę. Urządzenie przeznaczone jest do dozowania płynu do mycia naczyń lub mydła i umieszcza się je w bezpośrednim sąsiedztwie zlewozmywaka, gdzie świetnie prezentuje się w towarzystwie baterii kuchennej, wykończonej w podobnym stylu.

Montaż

Dozownik na płyn do mycia naczyń Libra może być wmontowany bezpośrednio w blat kuchenny lub specjalnie do tego przystosowany zlewozmywak. Ponad powierzchnię wystawać powinna tylko jego końcówka. Dozownik umożliwia uzupełnianie płynu od góry, więc nie ma potrzeby kłopotliwego demontażu urządzenia za każdym razem, gdy w środku zabraknie preparatu.

Sposób użycia

Wygodny i intuicyjny sposób korzystania z dozownika sprawia, że jest on chętnie montowany w kuchniach. Wystarczy przycisnąć dłonią lub nadgarstkiem końcówkę dozownika, a odpowiednia dawka płynu znajdzie się w drugiej dłoni. Umożliwia to łatwe mycie rąk lub naczyń.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
80 g
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
15,0 cm
Głębokość / Grubość:
31,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry