2018-01-24 07:07
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dozownik do mydła w płynieArt.Nr. 4033379

  • Do zamontowana w zlewie
  • Posiada chromowaną końcówkę
Opis produktu
39,99

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4033379

Dozownik do mydła w płynie to bardzo wygodne rozwiązanie w każdej kuchni. Można napełnić go zarówno mydłem, jak i płynem do mycia naczyń, co znacznie ułatwia zmywanie. Dozownik do mydła w płynie wykonany jest z tworzywa sztucznego i ma metalową, chromowaną końcówkę, która bardzo dobrze prezentuje się obok chromowanych baterii kuchennych.

Montaż

Dozownik do mydła w płynie marki Invena może być wmontowany bezpośrednio w blat kuchenny tak, by wystawała tylko jego końcówka. Uzupełnia się go płynem od góry i nie trzeba w tym celu wyjmować całego urządzenia. Dozownik do mydła może też być zamontowany w zlewozmywaku, ale musi to być model do tego przystosowany. Wystarczy potem przycisnąć dłonią końcówkę, a odpowiednia dawka płynu zostanie uwolniona.

Sposób użytkowania

Dozownik jest bardzo wygodnym urządzeniem, które znacznie ułatwia wiele kuchennych czynności. W trakcie pracy w kuchni wielokrotnie trzeba myć ręce i gdy są one naprawdę brudne, można przycisnąć końcówkę dozownika chociażby nadgarstkiem, a mydło natychmiast znajdzie się w drugiej dłoni. Podobnie w czasie mycia naczyń, w łatwy sposób uzyskuje się kolejną dawkę płynu do mycia talerzy czy kubków.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
189 g
Wysokość:
24,5 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
13,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry