2020-05-28 18:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biofos tabletki biologiczne do szamb 16szt

Nr produktu: 3308400
  • innowacyjna formuła
  • Likwiduje nieprzyjemne zapachy
Opis produktu
35,99
35,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

15 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3308400

BIOFOS PROFESSIONAL to biologiczne preparaty do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiada innowacyjną formułę BIO ACTIVE MAX ze składnikiem aktywnym biologicznie (probiotykiem), który działa kompleksowo wewnątrz domowego systemu instalacji sanitarnej przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków. Skuteczność działania potwierdzona badaniami wykonanymi przez Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Preparat powoduje zmniejszenie ilości osadu oraz upłynnienie zawiesiny. Preparaty marki Biofos Professional skutecznie redukują organiczne zanieczyszczenia oraz likwidują nieprzyjemne zapachy. Zawarte w produktach mikroorganizmy po kontakcie z organicznym zanieczyszczeniem rozpoznają jego rodzaj, a następnie rozpoczynają produkcję odpowiedniego enzymu, który rozkłada łańcuchy zanieczyszczeń na krótsze. Każdy szczep pożytecznych bakterii posiada naturalne zdolności do rozkładania organicznych zanieczyszczeń poprzez produkcję odpowiednich enzymów. Każdy rodzaj organicznego zanieczyszczenia jest rozkładany przez inny rodzaj enzymu. Biochemiczny rozkład jest kontynuowany przez enzymy do czasu dostępności organicznych substancji.

Wymiary i waga (netto):
Waga:320 g

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

B. mazur (2019-09-24)

Polecam

Co mi się podoba: tabletki, łatwe użycie, czyste, higieniczne zdrowe , :)

Świetne tabletki i w dodatku skuteczne.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry