2017-10-17 20:50
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stojak do wiertarkiArt.Nr. 4170759

  • Stojak do wiertarki
  • Z ogranicznikiem głębokości
Opis produktu
139,00
139,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4170759

Cechy

Stojak do wiertarki składa się z żeliwnej podstawy oraz solidnego, chromowanego słupka. Wyposażony został w ograniczniki głębokości oraz sprężynę powrotną, co gwarantuje precyzję dokonywanych nawierceń. Dzięki stabilnemu utrzymywaniu wiertarki, praca jej wiertła jest w pełni kontrolowana. Stojak wiertarski posiada solidne prowadnice oraz wygodną w obsłudze rączkę.

Zastosowanie

Jest to model uniwersalny, przydatny podczas prac warsztatowych oraz majsterkowania. Umożliwia dokładne wiercenie, nawiercanie oraz wykonywanie otworów w różnego rodzaju materiałach. Statyw do wiertarki ma zastosowanie w hali montażowej, w narzędziowni firmy produkcyjnej, a także w warsztacie osoby prywatnej. Nie jest istotny rodzaj wykorzystywanego elektronarzędzia, bo do stojaka pasuje zarówno wiertarka sieciowa, jak i wiertaka akumulatorowa. Statyw zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy.

Zalety

Dzięki załączonemu do zestawu kluczowi sześciokątnemu możliwe jest odkręcanie wierteł zakładanych na mechanizm kluczykowy. Montowanie wiertarki na stojak odbywa się w prosty sposób i nikt nie będzie mieć problemów z przeprowadzeniem takiej operacji. Przystępna cena sprawia, że można zagwarantować sobie niewielkim kosztem wykonywanie idealnych wierceń, co jest przydatne w wielu rozmaitych sytuacjach.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry