2017-10-23 10:11
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Wiertło do metalu 4,2 mmArt.Nr. 5258215

  • Średnica: 4,2 mm
  • Wykonane zgodnie z normą DIN 338
  • Wysoka wytrzymałość
Opis produktu
3,99
3,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

35 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5258215

Cechy

LUX Wiertło do metalu 4,2 mm to specjalistyczne narzędzie z mocnej stali szybkotnącej, umożliwiające wysokowydajną obróbkę metali. Jest wykonane zgodnie z wymaganiami normy DIN 338, co gwarantuje uzyskanie wysokiej dokładności wierconych otworów. Dzięki kształtowaniu na gorąco charakteryzuje się dużą elastycznością i odpornością na złamanie. Uchwyt walcowy umożliwia zakładanie na szczękowe uchwyty wiertarskie.

Zastosowanie

Jak wskazuje sama nazwa, wiertło do metalu jest przeznaczone do wiercenia we wszelkiego rodzaju metalach kolorowych, takich jak:

Zastosowana do produkcji wiertła stal szybkotnąca jest wysoce odporna na ścieranie, dzięki czemu nawet w sytuacji bardzo intensywnego eksploatowania wiertło posłuży przez długi czas. Nie należy go stosować do innych materiałów, np. drewna.

Zalety

LUX Wiertło do metalu 4,2 mm to jakość za rozsądną cenę. Wykonanie z wysokiej klasy materiałów sprawia, że jest inwestycją na długi czas. Pomaga w precyzyjnym wierceniu, bez pozostawiania nierówności i zadziorów. Produkt ten ma zastosowanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Przy jego używaniu należy przestrzegać ogólnych zasadach dotyczących wiercenia w metalach.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry