LUX-TOOLS Siatka ścierna do gipsu śr. 225 mm ziarnistość 40
Nr produktu: 6132310Opis produktu
Nr produktu: 6132310
Siatka ścierna do gipsu LUX-TOOLS o ziarnistości 40 służy do gładzenia powierzchni gipsowych. Pasuje do wielu popularnych szlifierek stosowanych przy zabudowie na sucho. Posiada średnicę 225 mm i praktyczne zamocowanie na rzep.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873018916
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Nadaje się do: | Metal |
| Średnica wlotu: | 225 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Ziarnistość: | Średni (36-80) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 40 g |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Szerokość: | 22,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1,2 cm |




