LUX-TOOLS Siatka ścierna do gipsu śr. 225 mm ziarnistość 120
Nr produktu: 6132344Opis produktu
Nr produktu: 6132344
Siatka ścierna do gipsu LUX-TOOLS o ziarnistości 120 służy do gładzenia powierzchni gipsowych. Pasuje do wielu popularnych szlifierek stosowanych przy zabudowie na sucho. Posiada średnicę 225 mm i praktyczne zamocowanie na rzep.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873018930
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Nadaje się do: | Drewno |
| Średnica wlotu: | 225 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Ziarnistość: | Drobny (100-180) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 24 g |
| Wysokość: | 2 mm |
| Szerokość: | 22,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,5 cm |




