LUX-TOOLS Siatka ścierna 225 mm P 80
Nr produktu: 6132302Opis produktu
Nr produktu: 6132302
Siatka ścierna, 225 mm, ziarnistość 80, LUX-TOOLS.
Idealna do szlifowania gładzi gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, szpachlówek, tynku oraz powierzchni malowanych. Może być stosowana do czyszczenia i matowania stali, drewna, plastiku i metali kolorowych.
Ma długą żywotność, nie zapycha się i zapewnia lekką i wydajną pracę.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873018923
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Nadaje się do: | Metal |
| Średnica wlotu: | 225 mm |
| Zawartość: | 1 szt. |
| Ziarnistość: | Średni (36-80) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 30 g |
| Wysokość: | 22,5 cm |
| Szerokość: | 22,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 1 mm |




