LUX-TOOLS Taśma szlifierska bezkońcowa 75 mm x 533 mm P 40 3 sztuki
Nr produktu: 6130819Opis produktu
Nr produktu: 6130819
Taśma szlifierska 75 mm x 533 mm, ziarnistość 40, LUX-TOOLS, 3 sztuki.
Przeznaczona do szlifowania drewna, metalu i powłok malarskich.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873000973
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 75 mm |
| Zawartość: | 3 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Ziarnistość: | Średni (36-80) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 106 g |
| Wysokość: | 53,3 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4 mm |












