LUX-TOOLS Taśma szlifierska bezkońcowa 100 mm x 610 mm P 120 3 sztuki
Nr produktu: 6130702Opis produktu
Nr produktu: 6130702
Taśma szlifierska 100 mm x 610 mm, ziarnistość 120, LUX-TOOLS, 3 sztuki.
Przeznaczona do szlifowania drewna, metalu i powłok malarskich.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873000898
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 100 mm |
| Zawartość: | 3 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Ziarnistość: | Drobny (100-180) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 100 g |
| Wysokość: | 22,0 cm |
| Szerokość: | 10,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4 mm |












