LUX-TOOLS Pasy ścierne P 60 75 x 457 mm - 3 szt
Nr produktu: 6152813Opis produktu
Nr produktu: 6152813
Taśmy szlifierskie LUX-TOOLS charakteryzuje się uziarnieniem P 60. Umożliwia obróbkę dużych, ale także mniejszych powierzchni. Taśma wyróżnia się trwałością i odpornością. Może być stosowany na podłoża wykonane z drewna lub metalu.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873948985
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 75 mm |
| Zawartość: | 3 szt. |
| Kształt: | Taśma |
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Ziarnistość: | Średni (36-80) |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10 g |
| Wysokość: | 45,7 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2 mm |












