2018-12-15 07:51
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tarcza diamentowa LUX do cięcia glazury 200 mm

Nr produktu: 6117865
  • Do stosowania ze szlifierkami kątowymi i elektrycznymi maszynami do cięcia glazury
  • Do płytek, cienkich płyt granitowych oraz wyrobów ceramicznych
  • Odpowiednia do cięcia na mokro i sucho
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 6117865

Cechy

Tarcza ma średnicę 200 mm i otwór 30 mm. Załączona do zestawu redukcja pozwala na zmniejszenie jej otworu do 25,4 mm lub 22,23 mm. Maksymalna szybkość obrotów tarczy bez obciążenia to 7650 rpm. Wysokość segmentu wynosi 7 mm. Tarcza diamentowa LUX do cięcia glazury 200 mm cechuje się dużą odpornością na zużycie. Waży 470 g.

Zastosowanie

Tarcza jest odpowiednia do stosowania na mokro i sucho z elektrycznymi maszynami do cięcia glazury oraz szlifierkami kątowymi. Przeznaczona do obróbki glazury, cienkich płyt granitowych oraz wyrobów ceramicznych. Pozwoli na dokładne przycinanie płytek ściennych i podłogowych czy przycinanie płyt granitu. Dzięki wysokiej jakości wykonania, tarcza diamentowa do cięcia LUX-TOOLS jest bardzo precyzyjna i nie zostawia zadziorów.

Zalety

Tarcza diamentowa LUX to łatwy sposób na obróbkę glazury, ceramiki oraz cienkiego granitu. Pomoże w pełnym wykorzystaniu szlifierki kątowej lub maszyny do elektrycznego cięcia glazury. Nie zawiedzie, pozwalając pracować bardzo komfortowo i wydajnie. Przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Dedykowana wyłącznie urządzeniom sygnowanym przez renomowaną firmę Lux Tools.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Średnica:
200 mm
Kształt:
Okrągłe tarcze

Wymiary i waga (netto):

Waga:
470 g
Wysokość:
2,6 cm
Szerokość:
23,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry