LUX-TOOLS Zestaw tarcz szlifierskich na rzep 125 mm 5-częściowy
Nr produktu: 6131619Opis produktu
Nr produktu: 6131619
Zestaw tarcz szlifierskich perforowanych, na rzep, 125 mm, LUX-TOOLS, 5 sztuk.
Samoprzyczepny papier ścierny, przeznaczony do przyklejania na tarczach i montowania w szlifierkach kątowych, mimośrodowych lub w wiertarkach.
Służy do ścierania, wygładzania i polerowania drewna, metalu oraz włókna szklanego. Ze względu na wysoką wytrzymałość doskonale nadaje się do profesjonalnych zastosowań.
W zestawie znajduje się 5 krążków.
Gradacje:
- 60 - 1 szt.
- 120 - 2 szt.
- 240 - 2 szt.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873001468
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wlotu: | 125 mm |
| Zawartość: | 5 szt. |
| Nadaje się do: | Drewno, Metal |
| Kształt: | Okrągłe tarcze |
| Ziarnistość: | Różne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 53 g |
| Wysokość: | 12,5 cm |
| Szerokość: | 12,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 18,5 cm |








